2023. gada 28. marts

"Leader+" projekts finiša taisnē

17.06.2008

      Ir īstenoti "Leader+" projekta plānotie pasākumi, un rezultātus var novērtēt ikviens aktīvs Codes pagasta iedzīvotājs.
      Atgādināšu projekta būtību - pēc DSC "Var būt" un darba grupas iniciatīvas tika īstenots pašu izstrādāts projekts, kā rezultātā būtiski tika papildināts sporta inventārs Codes pamatskolā un ierīkots bērnu rotaļu laukums "Saulstaru" māju pagalmā. Tas viss pārsvarā īstenots ar ES struktūrfonda finansējumu, cenu sadārdzinājumu nosedzot ar Codes pagasta budžeta naudu.
     

Sporta darba organizators Artis Liepa un kultūras darba organizatore Solvita Rotberga parūpējušies, lai jauno inventāru Codes pamatskolas sporta zālē varētu izmantot ikviens sportot gribošs jaunietis un pieaugušais. Ziemas periodā bija izstrādāts nodarbību grafiks, kur 3 reizes nedēļā darbadienu vakaros bija iespēja spēlēt novusu, galda tenisu, galda hokeju un izmantot galda spēļu komplektu "desmit vienā". Inventāra klāsts papildināts ar jauniem vingrošanas soliem, paklājiem, basketbola groziem, florbola vārtiem u.c.
      "Leader+" projekta noslēguma atzīmēšana tika apvienota ar Codes pagasta tradicionālajām ziemas sporta spēlēm 16.februārī, kur katram bija iespēja iemēģināt roku un novērtēt jaunā inventāra priekšrocības.
     
     

Paldies visiem, kas deva savu ieguldījumu, lai labās ieceres piepildītos! DSC "Var būt" valdes priekšsēdētājai Guntai Čepukai - par atsaucību, Artim un Solvitai - par piedāvājuma izpēti un sadarbību ar piegādātājiem, Raisai Jaroševičai - par palīdzību rotaļu laukuma tapšanā, Codes pamatskolas direktora Georgijam Ostrovskim - par jauno inventāra noliktavu, pagasta padomei - par trūkstošā finansējuma piešķiršanu.
      Projekts tika īstenots ar mērķi - uzlabot aktīvās atpūtas iespējas Codes pagasta iedzīvotājiem. Tad, lūdzu, esiet aktīvi - ejiet spēlējiet un izmantojiet šīs iespējas, jo inventārs nav domāts stāvēšanai noliktavā! No jums tiks prasīta tikai saudzīga attieksme, jo inventāram jākalpo vismaz 5 gadus.
     

Viena no "Leader+" projekta īstenotājām - Ieva Litiņa
     


<< Atpakaļ

Vārds/niks:

Teksts


Ievadiet drošības kodu saskaitīt 449 ar 1 

Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:

 

Sazinies ar mums
63925402 
code@bauska.lvJoomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux