2020. gada 26. oktobris

Lielie lasīšanas svētki 2019

19.03.2019

2019. gada 9.martā Jauncodes bibliotēkas Bērnu žūrijas eksperti Madara Šneidere-Zegnere un Nikola Šakele apmeklēja Lielos lasīšanas svētkus Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē.

Mūs uzrunāja LNB Bērnu literatūras centra vadītāja Silvija Tretjakova.  Programmas statistika liecina, ka 2018. gadā žūrijā un lasīšanas maratonā ir piedalījušies 17 198 lasītāji 630 bibliotēkās. ,,Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas" aizvadītā gada kolekcijā bija iekļautas 28 grāmatas no 11 dažādām izdevniecībām. Šis pasākums notika jau 18 gadu. Svinīgā gaisotnē uzzinājām kā lasītāji – eksperti bija novērtējuši lasītās grāmatas.Tika sveikti aizvadītā gada populārāko grāmatu autori, ilustratori, tulkotāji un izdevēji. Sveica aktīvākos lasītājus –vecākus.

 Noskatījāmies iestudējumu ,,Pasaka par Diegabiksi".Šis ir stāsts par zinātkāro Diegabiksi, kurš iet pasaulē laimi meklēt un tic, ka kaut kur ir tā vieta.

Tika piedāvāts apmeklēt kādu no muzejiem,  Bauskas reģiona bibliotēkas bija izvēlējušās Latvijas dzelzceļa vēstures muzeju. Muzeja darbinieki bija sagatavoši Foto orietēšanos – dodoties pastaigā pa muzeja ekspozīciju bija jāsameklē atbildes uz jautājumiem.

 


<< Atpakaļ

Vārds/niks:

Teksts


Ievadiet drošības kodu saskaitīt 291 ar 0 

Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:Sazinies ar mums

63925402 

code@bauska.lv