2020. gada 2. decembris

Pēcpusdiena "Iespaidiem bagātā zeme"

20.08.2019

31. jūlijā  Anitas un Ulda Osīšu ģimene ar saviem ceļojuma iespaidiem iepazīstināja kluba ,,Austraskoka’’ dalībnieces. Viņu mazdēls iznomāja automašīnu un ceļojums sākās. Dubaijas emirāts ir viens no septiņiem Apvienotajiem Arābu emirātiem. Krāšņā Dubaija-Apvienoto Arābu Emirātu pērle, īsta arābu metropole. Milzīgā pilsēta, tuksneša vidū, Dubaija asociējas ar stiklu, debesskrāpjiem, daudzjoslu šosejām un dažreiz milzu vētrām. Viņi apmeklēja slavenās, dejojošās strūklakas, mūzikas pavadījumā ūdens šaujas  līdz pat 150 m augstumam.  Redzēja šobrīd pasaulē augstāko ēku, tās augstums 829,8 m un tajā 163 stāvi.

Brīnumu un pārsteigumu daudz, tostarp arī šis – Brīnumu dārzs, kurā apskatāmas neskaitāmas no ziediem veidotas skulptūras, kompozīcijas un arī slavenu celtņu maketi. Tas ir pasaules lielākais parks – 72 tūkstošus kvadrātmetru platībā izkārtojusies neizsakāma ziedu daudzveidība un krāsas.

Abu Dabi (Apvienotie Arābu Emirāti) atrodas emirātos lielākā svētnīca - tā ir šeiha Zaida mošeja, atrodas nelielā kalnā, tā celta no marmora. Šeit ielaiž visas sievietes, arī tās, kas nav musulmanietes. Sievietes ja nav nodrošinājušās ar pienācīgu apģērbu, var doties pagrabā, kur tika izsniegta abaja ar kapuci. Mošejas 82 dažāda lieluma, baltie kupoli redzami pa gabalu. Iekšienē ir vērts pievērst uzmanību paklājam 5627 m2 platībā, kas oficiāli atzīts par lielāko pasaulē, kā arī lustrām, kas klātas ar zeltu un Swarowski kristāliem.

Izmantojām plašas, moderni iekārtotas viesnīcas. Visu redzēto viņi iemūžināja foto un video, no kuriem izveidoju foto prezentāciju. Prezentāciju  un video viņi papildināja ar plašu stāstījumu. Jūsu stāstījumi par ceļojumu bija tik izteiksmīgi. Pēcpusdiena bija lieliska, paldies Jums par to!


<< Atpakaļ

Vārds/niks:

Teksts


Ievadiet drošības kodu saskaitīt 306 ar 4 

Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:Sazinies ar mums

63925402 

code@bauska.lv